Ogłoszenia

V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 21 V 2017 r.

1/ Od poniedziałku do środy przypadają DNI KRZYŻOWE, czyli Dni Modlitw o Urodzaje. Serdecznie zapraszamy na procesję do krzyży położonych na terenie parafii. Rozpoczęcie o godz. 17.50 przed kaplicą. * Nie będzie w tych dniach osobnego nabożeństwa majowego.

2/ W poniedziałek swoje imieniny zakonne obchodzi o. Emil Pacławski, gwardian i proboszcz. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.3o.

3/ Msza św. z udziałem dzieci w czwartek o godz.17.oo. Zapraszamy dzieci, które obchodziły urodziny w maju. Kartki z imieniem, nazwiskiem i wiekiem przynosimy do zakrystii najpóźniej do środy.

4/ W związku z przypadającym w piątek Dniem Matki zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwo majowe wyjątkowo o godz. 17.45.

5/ Nowennę do Ducha Św. rozpoczynamy w piątek w ramach nabożeństwa majowego.

6/ W niedzielę o godz. 14.oo Dzień Skupienia dla narzeczonych. W programie: konferencja ascetyczna, okazja do spowiedzi św. oraz Msza św.

7/ W przyszłą niedzielę obędzie się tradycyjna pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich. Z Tychów wyruszy również pielgrzymka rowerowa. Zbiórka uczestników o godz. 7.oo sprzed naszej kaplicy.

 

Informacje

Polecamy

Kontakt

Masz pytania?

franciszkanie(małpa)tychyofm.pl

Adres:

Tychy,

ul. Paprocańska 90

Zadzwoń do nas!

(32) 217-84-29